2018 is bijna voorbij

Het jaar 2018 zit er al weer bijna op. Een jaar vol mooi vismigratienieuws. In maart opende het Afsluitdijk Waddencenter haar deuren voor publiek en inmiddels hebben meer dan 100.000 mensen een bezoek gebracht aan Kornwerderzand. Op 21 mei vierden we wereldwijd Wereldvismigratiedag. Ook in Nederland werden er verschillende activiteiten georganiseerd. 2018 was ook het jaar waarin de Nationale Postcode Loterij een geweldige gift gaf voor de laatste kilometer van de Vismigratierivier. Hiermee kan de Vismigratierivier in de meest optimale vorm worden aangelegd. Medio 2019 start de aanleg van de Vismigratierivier. Uiteraard houden we je op de hoogte van alle vorderingen. Voor deze nieuwsbrief hebben we een selectie gemaakt van de leukste nieuwtjes en blogs. Je kunt deze nieuwsitems ook in je browser lezen via www.vriendenvandeblijevis.nl/nieuws.
Publicatiedatum: 18-12-2018